REİKİ EĞİTİMİ ALMAK İSTİYORUM

Reiki, kişinin fiziksel ve ruhsal açıdan iyileşmesini sağlayan, yaşanılan sağlık problemlerinde ve kişinin stresli, üzüntülü süreçlerini şifalandıran Japon enerji tekniğidir.

 

Reiki'ye uyumlanmış uyguluyacının elleri ile değişik noktalara dokunularak enerji aktarımı yapması ile harekete geçer. Milattan 30000 yıl öncesine dayanan kadim şifa yöntemi Reiki, zaman içinde kaybolmuş, 1900'lü yıllarda Master Mikao Usui’nin araştırmaları sonucunda tekrardan insanlığın yararına sunulmuştur.

Reiki uygulayıcıları, hastalıkların teşhis ve tedavisinde modern tıbba güvenir ve bu konuda tıbbi tedavinin yanında reiki enerjisini tıbbi tedaviyi destekleyici bir uygulama olarak verir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                Master Mikao Usui

 

 

 

Reiki seansında uygulayan ve uygulanan kişiyi saf enerji sarar; bedende ihtiyaç olan bölgelerin dengelediğini, enerji eksikliği olan yerlerin tamamladığını, enerji tıkanıklıklarının giderildiğini ve uygulanan bölgelerin şifalandığını hissederler.

 

Bu enerji, duygusal, fiziksel ve zihinsel tüm sorunların giderilmesinde kullanılabilir. Uygulayan kişi zaman içinde bu enerjiyi kullanmayı unutmaz, Reiki enerjisi kaybolmaz.

 

 

Reiki enerjisi bir Master tarafından danışana verilir. Enerjiyi kendiniz hissetmek, kendinize, hayvanınıza, istediğiniz kişilere aktarabilmek için Reiki inisiyasyonu/uyumlanmasına ihtiyaç vardır.

 

Her insanda varolan bu enerjinin aktarımını Reiki Master sizi bu enerjiye uyumlandırarak yapar ve Reiki frekansına girmenizi sağlar. Usui Reiki'de 4 seviye vardır. 

Reiki 1. Derece tüm seviyelerin temelidir. Kişiyi evrensel yaşam gücü enerjisi ile tanıştırır ve evrene açar. Kişi elle dokunarak şifa vermeyi öğrenir. Elle dokunarak enerjiyi aktarabilir.Bu seviyeye Japonca Shoden (başlangıç) aşaması denilmektedir.

Reiki 2. Derece Reiki gücünün arttırılması ve Reiki kulanımının genişletilmesi içindir. Bu aşamada kişi aktardığı enerjiyi daha çok hisseder ve bu hissiyatla kişinin gönderdiği enerji zaman ve mekanı aşar. Kadim semboller kullanmayı öğrenir. Bu sembollerle geçmişe, geleceğe, bir duruma ve olaya Reiki gönderebilir.

Reiki 3. ART Derece Reiki ileri seviyesine bir başlangıç basamağıdır. Uygulayıcı ve master olarak iki aşamada öğrenilir. Kişi Reiki uygulayıcısı olarak. En yüksek enerji seviyesine sahiptir. Master sembolüne uyumlanır. Kristal taşlar ile çalışmayı öğrenir. 

Reiki 3. SHİHAN Derece Reiki öğretmenlik derecesidir. Bu seviyede Reiki masterı olunur. Reiki masterı tüm Reiki derecelerine bu enerji ile tanışmak isteyen kişileri inisiye eder.

 

Reiki’nin temelinde ruhu, zihni ve bedeni şifalandırabilmenin farkına varabilme vardır. Reiki'nin şifa etkilerini görebilmek için, bu enerjiye uyumlanan kişi, kendi şifalanma sorumluluğunu alması ve şifalanma sürecinde aktif rol oynaması gerekmektedir.

REİKİ I. SEVİYE ATÖLYESİ

Tarih: Her Pazar günü

Ücret: 300 TL

Ödeme Şekli: Atölye günü nakit olarak stüdyoya ödenir.

Süre: 11:00 - 18:00 (sabah 10:55'te stüdyoda olunur.)

Adres: Yogangela Yoga Stüdyosu

REİKİ II. SEVİYE ATÖLYESİ

Tarih: Her pazar günü

Ücret: 450 TL

Ödeme Şekli: Atölye günü nakit olarak stüdyoya ödenir.

Süre: 11:00 - 19:00 (sabah 10:55'te stüdyoda olunur.)

Adres: Yogangela Yoga Stüdyosu

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

                   0542 564 52 36

                   0533 431 39 55