Biz Kimiz?

Uluslararası Yoga Alliance sertifikalı ekibiyle Yogangela yoga stüdyosu çeşitli Yoga ekolleri, Pilates dersleri, Reiki enerji çalışmaları, Melek terapisi alabileceğiniz butik bir yoga merkezidir.

 

Haftanın her günü bütün yaş gruplarına ve farklı beklentilere uygun yoga ve pilates derslerine katılabileceğiniz gibi, alanında uzman bizlerin hazırladığı enerji çalışmalarına, atölye çalışmalarına da katılarak farklı alanlarla tanışıp yoga pratiğinizi güçlendirebilirsiniz. 

Yogangela eğitmenleri ders verdikleri alanda uzman ve herkesin bedenine uygun, beden farkındalığınızın arttığı, bedeninizin gücünü  hissedeceğiniz dersler vermekte.

Yoganın ve meditasyonun bedenlerinde ve yaşamlarında yarattığı değişimlerle yola çıkmış bir takımız ve sizin de hayatınızda beden farkındalığının açacağı yolları destekliyoruz. 

Yogangela yoga stüdyosunda geleneksel hatha yogadan, vinyasa, ashtanga ve yin yogaya, farklı meditasyon pratiklerine ve kişiye özgü yoga pratiklerine kadar bir çok dersi Türkçe ve İngilizce alabilirsiniz.  Ayrıca pilates dersleriyle vücudunuzu geliştirebilir, stres, üzüntü, fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklarınızı Reiki enerji terapisiyle şifalandırabilir, melek enerjisi ile geçmiş yaşamınızı, ilişki ve iş hayatınızı şifalandırabilirsiniz. Stüdyomuzda Türkiye'de başka hiçbir stüdyoda olmayan melek enerjisi ve reiki ile harmanlanmış yoga derslerine katılabilir, dersten ruhsal boyutta da yarar görebilirsiniz.

Enerjisi yüksek, güzel geçecek bir günden sadece bir yoga dersi uzaktasınız!

Eğitmenler

Aysu Itır Karaçam

Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Acıbadem Üniversitesinde bölüm ikincisi olarak 2016 yılında

master’ını tamamladı. 2009 yılında yoga ile tanışan Itır Karaçam, Yoga Alliance onaylı 200 saatlik eğitmenlik eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra yoganın kökenini, felsefesini yerinde keşfetmek ve öğrenmek adına Hindistan’a gitti. 300 saatlik eğitmenlik eğitimini tamamladı. Hindistan’da kaldığı süre boyunca yoganın bir spor değil bir yaşam şekli ve disiplini olduğunu keşfetti ve bunu içselleştirerek başkalarının hayatlarına kazandırmaya başladı. Üniversitede çok severek okuduğu genetik mühendisliğini ve yaptığı yüksek lisansını tamamladıktan sonra yaşamını ve kariyerini yogaya verdi. Hatha, Vinyasa, Ashtanga ve Aerial yoga eğitmenliği yaparak kişilerin bedenlerinin limitlerini keşfetmelerine, onları sağlıklı bir beden ve zihne ulaşmalarına aracı olmakta. Şu sıralar reiki şifa yöntemini yoga ile harmanlayarak dersler vermekte ve kendi spiritüel enerji inzivasını tamamlamakta.

Deniz Bıyıklı

Yeditepe İşletme ve İstanbul Moda Akademisi Moda Tasarım mezunu. İlk olarak 2010 yılında meditasyon ile tanışarak spiritüel alanda kendini keşfetmeye ve yetiştirmeye başladı. 2014 yılında ilk kez Amerika’da Dooren Virtue’nun keşfedip yaygınlaştırdığı “Angel coach”, melek koçluğu temel eğitimini Türkiye’ye ilk kez melek koçluğunu getiren Beki İkala Erikli’den aldı. Hala melek enerjisini kullanarak danışmanlık yapmakta ve kendi hayatında da deneyimlemekte. İş hayatının yoğun temposundan nefes almak için bedenen kendine fayda sağlamak amacıyla yoga yapmaya başladı. Bu süreçte RYT200 hatha yoga hocası oldu. Hatha ,vinyasa ve yin yoga alanında kendini geliştirdi. Takiben 2018 yılında Hindistan’ın Goa şehrine giderek Kashish Yoga merkezinde RYT300 eğitmenliğini başarıyla tamamlayarak hatha, vinyasa, ashtanga hocalığı yapabilme hakkını kazandı. Döndüğünde Aerial Yoga (Hamak yogası) eğitimi alarak alanında kendini geliştirmeye devam etti. 2018 yılı yazında Kelebekler Vadisi’nde gönüllü yoga hocalığı yaptı. Şimdi yoga hocalığı yapmaya ve melek enerjisi ile çalışmaya devam ediyor.