THETA HEALING (Theta Şifası) NEDİR?

Bilinçaltı terapi tekniğidir. Vianna Stibal, ruhsal felsefe ve meditasyon tekniği ile theta healing tekniğini bulan, dünya çapında öğreten şifa tekniğinin öncüsüdür.

Vianna geçirdiği kanser hastalığını bu teknik ile tedavi ederek iyileştiğine şahit olduktan sonra, herkesin kullanabileceği yöntemlerle insanların hizmetine sunmuştur. Kişilerin aydınlanmasına, kendi hayatlarını yaratabilme potansiyelini çıkarabilmesine aracı olmuştur.

Theta bir beyin dalgasıdır; uykuya geçmeden önceki frekanstır. (4-7.5 Hz) Normal bir beyin Beta frekansındadır. (13-30 Hz) Epigenetik olarak atalarımızdan bize miras kalan travmaların sonraki kuşaklara aktarıldığı artık günümüzde kanıtlanmış bir olgudur. Danışanın travmaları ile ilgili yada DNA'larına atalarından aktarılan genetik, kalıtımsal duygu, düşünce, inanış ile ilgili çalışma yapılırken hayatını negatif yönde etkileyen inanış yerine en uygun olumlama theta healing tekniği ile yüklenir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theta Healing Seansı Nasıl Yapılır?

Çözülmesini istediğiniz konuyu; 

Sağlık (Alerji, Akut ve Kronik Rahatsızlıklar)

Maddiyat

Başarı

Kariyer

İdeal Kiloya Ulaşmak

Çocuk Sahibi Olmak

İdeal Evlilik Yapmak

Dilediğiniz Eve Arabaya Sahip Olmak

Ruh Eşini Çekmek

His Yüklemek (Hissiyatını bilmediğiniz duyguyu bilinçaltına yüklemek)

Bilinçaltına Pozitif İnanç Yüklemek

Gençleşme (DNA aktivasyonu)

Psişik Korunma

Theta uygulayıcısına iletin. Uygulayıcı sizin adınıza, sizden izin alarak bilinçaltınızı theta seviyesine çıkarır ve seans boyunca o seviyede kalmanın sağlar. Theta seviyesindeyken ulaşmak istediğiniz hedefinizi durduran negatif inanç çekirdeklerinizi tek tek bulur ve izninizle tüm inanç düzeylerinizden çıkarır ve boşalan yerlere pozitif inançları yerleştirir. Yeni yerleşen inançlarınızı kalıcı olması hayatınıza adapte olması ve hedeflerinizi kendinize kolaylıkla çekebilmeniz için aynı inançlar pozitif his olarakta tüm inanç seviyelerinize yerleştirilir.

 

Theta terapisinin en büyük özelliklerinden biri seans yapıldıktan sonra hemen kullanılmaya başlanmasıdır. 

Siz de bilinçaltınızda belirli korkulara sahipseniz ve değiştirmek istiyorsanız theta seansı ile çözüme ulaşabilirsiniz. 

Seans için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon:

0533 431 3955

0542 564 5236